Výsledky prvého ročníku súťaže Affiliate projekt roka 2017

Výherci prvého ročníku súťaže

Fotogaleria z odovzdávanie cen

 

Shrnutie prvého ročníka

Do prvého ročníka súťaže Affliate projekt roka sa prihlásilo 24 zaujímavých projektov, z ktorých odborná porota vybrala tri najlepšie projekty. Tieto projekty porota vyberala na základe štyroch kritérií, ktorými boli vnímanie značky inzerenta, privádzanie nových zákazníkov, originalita a celkové spracovanie webu.

Na treťom mieste sa umiestnil projekt Skrblik.cz, portál ktorý pomáha užívateľom šetriť. Druhé miesto obsadilo Lovely.sk, módna galéria, ktorá si za cieľ kladie zmeniť vyhľadávanie oblečenia, obuvi a doplnkov na inšpiratívny zážitok. A víťazom Affiliate projektu roku 2017 sa stal projekt Cestujlevne.com. Cieľom Cestujlevne.com je inšpirovať okolie k individuálnym cestám a k objaveniu dobrodružnej povahy človeka.

Chceme podporovať aj menšie zaujímavé projekty, ktoré sú pre prostredie affiliate nevyhnutné. Preto sme sa rozhodli oceniť ešte ďalšie dva projekty cenou VIVnetworks.com. Týmito projektmi sú JakDoKanady.cz, web ktorý pomáha Čechom, ktorí chcú odísť do Kanady za prácou, štúdiom, či na dovolenku a projekt Potreby-rybarske.cz, ktorý vznikol s cieľom ukázať začínajúcim affiliate partnerom, že aj v dnešnej dobe je možné začať zarábať pomocou affiliate marketingu v zaujímavom segmente.

Predávanie cien prebehlo na 11. Affiliate konferencii v Café Louvre na Národnej triede v Prahe, 1. 11. 2017.

Zapojit sa do dalšieho ročníku súťaže
 

Affiliate projekt roka podporujú

Organizátor súťaže

Hlavní partneri

 
VIVnetworks
CJ
VIVmail.cz
 

Mediálni partneri

 
Affilblog
Media Guru
Marketing Sales Media
 

Partneri

MALL.cz
Hej.sk
NOTINO
ZlavaDňa
Tescoma
Zoot